Detský drevený stolík MICKEY MOUSE D13

V prípade záujmu je možnosť objednávky aj osobitne stolík, stolička, alebo akákoľvek kombinácia s inými. Kontakt 0950804345

Vyrobené z kvalitného borovicového dreva, ktoré je 2 krát lakované ekologickým lakom. Samotné motívy sú ešte extra prelakované, aby nefarbili.

Rozmery:

stolík ŠxHxV 57,5x36x49,5 cm

stoličky VxŠxH 45x26,5x23,5 cm , sedenie šxh 26,5x27 cm

Zútulnite detskú izbičku originálnymi kúskami nábytku a pripravte pre svoje deti kútik, kde si môžu dať desiatu, ale aj maľovať alebo sa hrať spolu so svojimi súrodencami či kamarátmi. Táto limitovaná edícia detského stolčeka sa stoličkami je v našom sortimente novinkou a počet kusov je obmedzený.

Sada stolčeku a stoličiek je vyrobená z kvalitného borovicového masívu, ktorý je príjemne mäkký, pružný, ale zároveň pevný. Drevo má oproti iným materiálom výhodu v tom, že je nielen hrejivé a útulné, ale aj nádherne vonia. Povrchová úprava tejto sady je uskutočnená bezfarebným zdravotne nezávadným lakom.

Pretože sú tieto stolčeky aj stoličky opaľovanie ručne, každý kúsok nábytku je jedinečný a môže sa máličko odlišovať od ostatných.

Ak ste sa stále nerozhodli, či dáte prednosť neutrálnemu drevu alebo máte radšej nábytok s detskými motívmi, pozrite sa na ďalšie drevené sady, ktoré máme v ponuke.

22,00 €