Herr Klee C. G. Marsieller Seife univerzálny čistič na podlahu s vôňou marseiského mydla 1,45 l

Kompletné špecifikácie

Herr Klee CG Marsieller Seife sa používa na čistenie podláh od zaťažujúcich nečistôt (tiež mastných). Je ideálny pre glazované dlaždice, neglazované dlaždice, gresové dlaždice, prírodné kamene a drevené lakované podlahy.

Vracia lesk a čistotu na podlahy, vďaka čomu sú úžasne voňavé.

Balenie 1,45 l

Detailný popis produktu
Univerzálny čistič podláh s vôňou marseiského mydla. Ľahko odstraňuje nečistoty a mastnoty. Povrch je po umývaní krásne čistý a lesklý. Zanecháva príjemnú a dlhotrvajúcu vôňu.

HERR KLEE ČISTIČ NA PODLAHY - efektívny tekutý čistiaci prostriedok na podlahy, keramickú dlažbu, kameň, drevené dosky, PVC. Odstraňuje odolné nečistoty a mastnotu.

DÁVKOVANIE: rieďte v pomere 60ml (cca 1.5 vrchnáčika) prostriedku na 5L vody. V prípade veľkého znečistenia aplikujte prostriedok neriedený a potom zotrite vodou.

ZLOŽENIE: menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, linalool, aktívne konzervačné látky, parfumy-vône (BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE)

VAROVANIE: H319 Dráždi oči. Prevencia: P102 Uchovávajte mimo dosahu detí, P280 ochranné okuliare. Reakcia: P305 + P351 + P338 Ošetrenie OČÍ: Opláchnite vodou po dobu niekoľkých minút, vyberte kontaktné šošovky, pokiaľ sú a môžu byť ľahko odstránené. P337 + P313 Po pokračovaní podráždenia očí, vyhľadajte lekársku pomoc.

1,70 €